Radosne rozdanie paczek w „Misiu” – relacja z kampanii
Dzięki naszej kampanii charytatywnej „Dawanie jest radością” prezenty ufundowane przez darczyńców trafiły m.in. do dzieci ze Świetlicy Środowiskowej „Miś” we Wrocławiu. W paczkach znalazły się zabawki, ubrania, buty oraz słodycze. Były to między innymi zestawy lego, gry planszowe, perfumy (dla starszych dziewcząt), bluzy sportowe oraz piłki. Prezenty rozdano w obecności przedstawicielek Fundacji Pociecha. – Dzieci były…
