Dagmara i Sebastian
nie mogą liczyć
na hojne prezenty
w domu…

Bez Ciebie nie będzie
prezentów w tym roku!

Ufunduj prezent dla dzieci
takich jak Dagmara i Sebastian!

KLIKNIJ I POMÓŻ
pociecha

Obejrzyj film i dowiedz się, dlaczego
bez Ciebie nie będzie prezentów

POMÓŻ

Do kogo trafią prezenty od Ciebie?

Dagmara i Sebastian pochodzą z ubogiej, ośmioosobowej rodziny. Wszyscy mieszkają w jednym pokoju z kuchnią. Takie dzieci czują się gorsze i często są nękane przez rówieśników. Wyśmiewane w szkole i na podwórku, swoim wyglądem niestety odróżniają się od dzieci z innych rodzin. Kiedy większość dzieci wraca po przerwie grudniowej do szkoły i pokazuje innym wymarzone prezenty, które dostały od rodziców, dzieci z ubogich rodzin często nie dostają nic lub cokolwiek. W ich domu nikt nie słucha dziecięcych marzeń i pragnień. To pogłębia ich wstyd i utwierdza w przekonaniu, że dla nikogo się nie liczą, dla nikogo nie są ważne…

W tym roku chcemy to zmienić! Dzięki Twojej pomocy chcemy kupić tym dzieciakom wymarzone, wspaniałe prezenty, którymi też będą mogły się pochwalić w szkole.

o fundacji tło

O Fundacji Pociecha

Fundacja Pomocy Dzieciom „Pociecha” od 7 lat troszczy się o 60 dzieci z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo. Wspieramy 3 świetlice środowiskowe (we Wrocławiu, Gdańsku i Opolu), które znajdują się w pobliżu miejsca zamieszkania dzieci i do których dzieci chodzą po szkole. Przebywają tam bezpłatnie pod opieką pedagogów, którzy pomagają im w nauce, rozwijaniu hobby i organizują im czas wolny oraz dają posiłek.

Świetlice istnieją po to, żeby dzieci, których rodzice są niewydolni wychowawczo, nie dorastały na ulicy, wagarując, ucząc się kraść, biorąc narkotyki i pijąc alkohol.

o fundacji pociecha o fundacji pociecha o fundacji pociecha
o fundacji tło