Opole: z wyprawkami szkolnymi w nowy rok!
Dzięki darczyńcom i prowadzonej przez nas kampanii charytatywnej „Powrót do szkoły” do podopiecznych opolskiej świetlicy środowiskowej „Garaż” trafiły wyprawki szkolne. – Dzieci najbardziej cieszyły się z plecaków – mówi Magdalena Sykuła, kierownik „Garażu”. W ramach akcji „Powrót do szkoły” przekazaliśmy środki, za które kupione zostały m.in. nowe zeszyty, segregatory, ryzy papieru, piórniki, kredki oraz plecaki….
