Ferie jak się patrzy dla dzieciaków z „Grodziska”!
To był niezwykły i niezapomniany wyjazd dla wychowanków „Grodziska”. Dzięki darczyńcom Fundacji Pociecha wychowankowie świetlicy środowiskowej wyjechali na swoje pierwsze wspólne ferie zimowe. Ten czas spędzili na inspirujących przygodach i dobrym wypoczynku. Wychowankowie świetlicy środowiskowej „Grodzisko” 20-25 stycznia gościli w Ośrodku Wypoczynkowym „Przystań” w Grzybowie. Pobyt dzieci odbywał się pod hasłem „Ćwierćland”, co było nazwą…
