|

Dzieciaki z Trzemeszna z prezentami!

Marzenia kolejnych Dzieciaków spełnione. W piątek nasza Natalia odwiedziła świetlicę w Trzemesznie, gdzie podczas uroczystego spotkania podopieczni otrzymali prezenty. Dary ufundował nasz Partner Profit Development, który już od dłuższego czasu wspiera nasze świetlicowe Pociechy.

Wydarzenie w świetlicy w Trzemesznie było naprawdę uroczyste, ponieważ na spotkaniu świątecznym pojawili się m.in. wiceburmistrz gminy Zygmunt Nowaczyk czy dyrektorka Ośrodka Pomocy Społecznej Iwona Mietlicka. Nie zabrakło także reprezentacji naszej POCIECHY – w osobie Natalii Rawdanowicz. O spotkaniu napisał nawet lokalny portal dziennikarski, a relację przeczytacie TUTAJ.

Z całego serca dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie przedstawicielom świetlicy! Najpiękniej dziękujemy również firmie Profit Development za ufundowanie Dzieciom prezentów, spełniających marzenia. Radość najmłodszych to najwspanialsza rzecz na świecie, dziękujemy! ❤️

Podobne wpisy