56 dzieci wyjechało na ferie zimowe
Wyjazd dzieci ze świetlicy w Bydgoszczy okazał się niezapomnianą przygodą pełną atrakcji i radości. Dzięki wsparciu Darczyńców, dzieci mogły spędzić wspaniałe wakacje, które na długo zapadną im w pamięć. Podczas wyjazdu mieliśmy okazję cieszyć się różnorodnymi atrakcjami. Jednym z nich były wycieczki w góry, które dostarczyły nam nie tylko niesamowitych widoków, ale również zapewniły emocjonujące…
